-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код НК 024:2019 – 58969 Контейнер для кріозбереження зразків ІВД, стерильний, Код НК 024:2019 - 46237 Нестерильна пробірка, Код НК 024:2019 – 33722 Зонд - тампон абсорбуючий, стерильний, Код НК 024:2019 - 16822 Наконечник піпетки, Код НК 024:2019 – 46238 Стерильна пробірка, Код НК 024:2019 – 61032 Кювета лабораторного ІВД, одноразового використання, Код НК 024:2019 – 61032 Кювета лабораторного ІВД, одноразового використання
Тендер Prozorro UA-2021-10-08-006486-b
Усі документи, що входять до складу тендерної пропозиції та підготовлені безпосередньо учасником, повинні бути складені українською мовою, якщо інше не передбачено умовами документації
Завершена
102 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 510.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 510.00 UAH
Період уточнення:
08.10.2021 13:29 - 14.10.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим