-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні» (код НК 024:2019 – 13217 Шприцева помпа, 13217 Шприцева помпа)
Тендер Prozorro UA-2021-10-04-006829-b
більш детально викладено у тендерній документації
Завершена
762 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 810.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 810.00 UAH
Період уточнення:
04.10.2021 14:56 - 10.10.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим