-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
вугілля ДГ 13-100
Тендер Prozorro UA-2021-10-04-001944-b
Завершена
200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
Період уточнення:
04.10.2021 10:42 - 10.10.2021 00:00
Відповідь надана
Ціна на вугілля
Номер:
64a555237de2492fbd53f7f24d6afaf0
Дата опублікування:
07.10.2021 16:56
Опис:
Доброго дня, надайте відповідь яким чином ви розрахували ціну за тн вугілля марки ДГ 13-100 - 3030.30
Відповідно статистичних даних вугілля марки ДГ 13-100 коштує більше від 4000 тисяч. Та ви ще встановили показники які є кращіми ніж встановлені ДСТУ, а саме волого - 12. відповідно дсту -14 .
Відповідь:
Доброго дня, закупівля формувалась виходячи з наших потреб в кількості вугілля тасуми бюджетних призначень. Основним критерієм визначення переможця закупівлі являється ціна, і якщо ми завищили показники, а ви, як переможець надасте вугілля з показниками згідно ДСТУ це не вважатиметься причиною для дискваліфікації учасника.
Дата відповіді:
08.10.2021 09:19