-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Монітори, багатофункціональні пристрої (БФП), джерела безперебійного живлення (ДБЖ) та електронні пристрої для зчитування інформації
Тендер Prozorro UA-2021-09-27-003077-a
Завершена
280 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 400.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 400.00 UAH
Період уточнення:
27.09.2021 17:05 - 03.10.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим