-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання за кодом ДК 021:2015 35110000-8 (респіратор Пелюсток напівмаска з клапаном FFP3 або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2017-08-15-001197-c
Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання за кодом ДК 021:2015 35110000-8 (респіратор Пелюсток напівмаска з клапаном FFP3 або еквівалент)
Завершена
17 641.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 176.41 UAH
мін. крок: 1% або 176.41 UAH
Період уточнення:
15.08.2017 16:56 - 22.08.2017 12:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим