-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-09-21-003299-c
Місце поставки: м.Калуш, вул. Б.Хмельницького, 32; Будівельників,3; Дзвонарська,5; с.Кропивник, вул.С.Стрільців, 2 Калуського району; с.Студінка, вул.Панаса Мирного, 10 Калуського району; с.Бабин Зарічний, вул.Шевченка, 38 Калуського району; с.Бабин Середній вул.Л.Українки, 1а, с.Голинь, вул. Коновальця,19 Калуського району; с.Тужилів, вул.Б.Хмельницького, 17 Калуського району; с.Довге-Калуське, вул.Л.Українки,13 Калуського району; с.Пійло, вул.Грушевського,103 Калуського району; с.Копанки, вул.С.Бандери,14 Калуського району; с.Боднарів, вул.Галицька,66 Калуського району; с.Мислів, вул.Шевченка, 45 Калуського району; с.Ріп’янка, вул.І.Франка,71 Калуського району; с.Яворівка, вул.Л.Українки, 79а Калуського району
Завершена
600 514.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 002.57 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 002.57 UAH
Період уточнення:
21.09.2021 13:51 - 27.09.2021 00:00
Відповідь надана
Щодо місця поставки
Номер:
44a5799b11564db7b5805acb12a41eb0
Дата опублікування:
23.09.2021 15:04
Опис:
Доброго дня! Просимо повідомити до якої торгової зони Ви відноситесь- Бурштинський острів чи ОЕС України?
Відповідь:
Доброго дня. До Бурштинського острову.
Дата відповіді:
23.09.2021 16:35