-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Канцелярські товари (Ручка кулькова масляна OPTIMA Oil Pro синя, Олівець простий Axent 9003 НВ з ластіком, Антистеплер AXENT DELTA 5551, Скоби №10, 1000шт/уп., JOBMAX, Скоби №24/6, 1000шт/уп., JOBMAX 4402, Скріпки канцелярські 28 мм AXENT 4104 з загибом 100 шт/уп., Скріпки канцелярські 50 мм Economix, 100 шт/уп., Скріпки канцелярські 33мм, 100 шт/уп. BM.5003, Біндери 15, 19, 25, 41, 51 мм., Корегуюча ручка BM.1036 10мл, Фарба штемпельна 28мл синя 7011 TR, Ластік K-I-N СЛОН 300/60, Точілка AXENT 1155 з контейнером Lighter, асорті, Прапорці-закладки Delta 2450 пластик. 45х12мм, 5кольорів х 25арк., Паперовий клейкий блок GlobalNotes 75х75мм 100л Rainbow Pastel, Маркер текстовий Schneider Job150 жовтий, Маркер текстовий Schneider Job150 рожевий, Дирокол 30аркушів AXENT Exakt-2 3930-А металевий корпус з лінійкой, Лоток вертикальний КіП чорний Україна, Файл для документів А4+ прозорий JOBMAX 40мкм УКР(Уп.-100 шт.), Степлер №10 BM.4100-02 пласт., до 15арк. (скоби №10), синій, Степлер №24 BM.4227-02 пласт., до 20арк. (скоби №24, 26), синій, Планшет А4 BUROMAX PVC чорний)
Тендер Prozorro UA-2021-09-17-001199-c
Завершена
22 840.83
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 114.20 UAH
мін. крок: 0.5% або 114.20 UAH
Період уточнення:
17.09.2021 10:18 - 23.09.2021 00:00
Відповідь надана
Аналоги
Номер:
df9ce78033b64686907aece02ef6bcc8
Дата опублікування:
20.09.2021 08:36
Опис:
Чи можна пропонувати аналоги торгових марок?
Відповідь:
Відповідно до пунктів Оголошення про проведення спрощеної закупівлі 14.6. та 14.7. аналоги або еквіваленти предмета закупівлі Замовником не передбачаються (стаття 14 Закону України «Про публічні закупівлі»), а пропозиції Учасників з аналогами або еквівалентами предмета закупівлі будуть відхилені як такі, що не відповідають умовам, визначеним в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі та вимогам до предмета закупівлі.
Дата відповіді:
20.09.2021 10:03