-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Детектори та аналізатори код ДК 021:2015 – 38430000-8 (Біохімічний аналізатор) код НК 024:2019 56679 Біохімічний одноканаловий аналізатор лабораторний IVD, напівавтоматичний
Тендер Prozorro UA-2021-09-10-005979-c
Завершена
80 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 400.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 400.00 UAH
Період уточнення:
10.09.2021 12:51 - 16.09.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим