-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2021-09-06-002269-a
Категорія Замовника: юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади; МІсцезнаходження Замовника: 72319, Запорізька обл., м. Мелітополь, вул. Ярослава Мудрого, буд. 13. Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції - українська мова, з урахуванням вимог пункту 7 розділу І тендерної документації.
Торги не відбулися
990 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 950.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 950.00 UAH
Період уточнення:
06.09.2021 15:35 - 12.09.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим