• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Безлотова
  • КЕП

Торцеві ущільнення, рухливі кільця

Код ДК 021:2015 42120000-6 насоси та компресори (торцеві ущільнення, рухливі кільця)

Завершена

986 643.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.6% або 5 900.00 UAH
Період уточнення: 03.09.2021 14:00 - 25.09.2021 00:00
Відповідь надана

Дискримінаційні умови

Номер: a08b5bb766ad4b668d019ccabc156779
Дата опублікування: 07.09.2021 14:34
Опис: З метою усунення дискримінаційних умов процедури закупівлі просимо зазначити виробника основного обладнання та марки насосів, до яких закуповуються торцеві ущільнення та кільця у Додатоку №8 ТС.pdf. У ТС замовника повинно бути зазначено найменування виробника основного обладнання та найменування основного виробу (насосів) до яких застосовуються запитуємі запчастини. Вважаємо, що незазначення такої важливой інформації є дискиримінацією широкого кола учасників, тому що номери креслень не відповідають загальнопромисловим (у такому випадку разом з ТД замовником повинні надаватися детальны кресленики та характеристики). Такі умови призведуть до участі у торгах виключно вибіркових "своїх" учасників.
Відповідь: Технічні параметри ТМЦ, що закуповується, та які включені до тендерної документації, були взяті з параметрів ТМЦ, які закуповувались ВП ЗАЕС раніше. Виробником продукції попередньої закупівлі було Українське підприємство ТОВ «Зей ком’юнікейшнз». Звертаю Вашу увагу, що технічна комісія ВП ЗАЕС при розгляді пропозицій учасників закупівлі оцінює виключно технічні та якісні властивості запропонованої продукції, тому для закупівлі може бути надана продукція будь-якого виробника з еквівалентними технічними та якісними властивостями. Для виключення помилкового підбору продукції що закуповується, виключення можливості неконкурентної переваги окремих учасників, повідомляю, що продукція що закуповується призначена для встановлення на насосні агрегати ВП ЗАЕС наступних типів: – АХ 8/30 К-2Г, АХ 20/53 – Х45/90 К-2Г; – Х(0)8/60, Х(0)8/90; – АХО 50-32-200 К55; – АХ 65-10-200; – ХО 50-32-250; – (АХ)АХЕ 40-25-160; – АХЕ 65-40-20
Дата відповіді: 08.09.2021 16:37
Відповідь надана

ідентифікація ущільнення (предмету закупівлі)

Номер: 6d77e85c833f4987a594a88c3d5441a1
Дата опублікування: 06.09.2021 16:00
Опис: Шановний замовник! Для коректного підбору, ідентифікації та адекватної цінової політики просимо Вас завантажити (або надіслати) додаткові креслення. Наданої інформації недостатньо. Дані позиції не існують у номенклатурі до торцевих ущільненнь. Дякуємо!
Відповідь: ВП ЗАЕС не має додаткових креслень продукції, що закуповується. Технічні параметри ТМЦ, що закуповується, та які включені до тендерної документації, були взяті з параметрів ТМЦ, які закуповувались ВП ЗАЕС раніше. Виробником продукції попередньої закупівлі було Українське підприємство ТОВ «Зей ком’юнікейшнз». Звертаю Вашу увагу, що технічна комісія ВП ЗАЕС при розгляді пропозицій учасників закупівлі оцінює виключно технічні та якісні властивості запропонованої продукції, тому для закупівлі може бути надана продукція будь-якого виробника з еквівалентними технічними та якісними властивостями. Для виключення помилкового підбору продукції що закуповується, виключення можливості неконкурентної переваги окремих учасників, повідомляю, що продукція що закуповується призначена для встановлення на насосні агрегати ВП ЗАЕС наступних типів: – АХ 8/30 К-2Г, АХ 20/53 – Х45/90 К-2Г; – Х(0)8/60, Х(0)8/90; – АХО 50-32-200 К55; – АХ 65-10-200; – ХО 50-32-250; – (АХ)АХЕ 40-25-160; – АХЕ 65-40-20
Дата відповіді: 08.09.2021 16:36
Відповідь надана

Виробник

Номер: 40debc7ddb174048b9580cef414659a4
Дата опублікування: 03.09.2021 17:19
Опис: Шановний замовник. Просимо вказати виробника продукції що закуповується
Відповідь: Технічні параметри ТМЦ, що закуповується, та які включені до тендерної документації, були взяті з параметрів ТМЦ, які закуповувались ВП ЗАЕС раніше. Виробником продукції попередньої закупівлі було Українське підприємствоТОВ «Зей ком’юнікейшнз». Звертаю Вашу увагу, що технічна комісія ВП ЗАЕС при розгляді пропозицій учасників закупівлі оцінює виключно технічні та якісні властивості запропонованої продукції, тому для закупівлі може бути надана продукція любого виробника з еквівалентними технічними та якісними властивостями.
Дата відповіді: 08.09.2021 08:26