-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Комплект музичних інструментів для відкриття класів саксофону, труби та ударних інструментів )
Тендер Prozorro UA-2021-09-02-012048-a
(код ДК 021:2015 - 37310000-4 Музичні інструменти
Завершена
250 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 500.00 UAH
Період уточнення:
02.09.2021 18:40 - 08.09.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим