-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Плитка для стін; плитка для підлоги (ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали): плитка для стін (ДК 021:2015: 44111700-8 Кахель); плитка для підлоги (ДК 021:2015: 44111700-8 Кахель)
Тендер Prozorro UA-2021-09-02-008024-a
Завершена
224 871.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 124.36 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 124.36 UAH
Період уточнення:
02.09.2021 14:49 - 09.09.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим