• Спрощена закупівля
  • Однолотова
  • КЕП

Капітальний ремонт санвузлів Кременчуцького ліцею №4 «Кремінь» Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області по вул. Першотравневій, 13 в м. Кременчуці Полтавської області

Капітальний ремонт санвузлів Кременчуцького ліцею №4 «Кремінь» Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області по вул. Першотравневій, 13 в м. Кременчуці Полтавської області

Торги відмінено

966 982.80 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 835.00 UAH
Період уточнення: 02.09.2021 14:22 - 08.09.2021 00:00
Відповідь надана

Довідка з ДФС

Номер: ee2e31668fdc40e48fcdba82fc700316
Дата опублікування: 02.09.2021 16:46
Опис: Добрий день! Законом України "Про здійснення державних закупівель" та іншими нормативно-правовими актами не передбачене надання органами Державної фіскальної служби України довідки про наявність відкритих рахунків у фінансових установах платника податків. Вимагаємо виключити дану вимогу, так як вона є дискримінаційною, та такою, яка порушує чинне законодавство!
Відповідь: Шановний Учаснику! Відповідно до ч.3 ст. 14 Закону України "Про публічні закупівлі", в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі зазначається інформація про необхідні технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі. Крім того, в оголошенні може зазначатися і інша інформація. Відповідно до ч. 5 ст. 14 Закону України "Про публічні закупівлі" оголошення про проведення спрощеної закупівлі та вимоги до предмета закупівлі не повинні містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасника. Так, згідно п. 8 оголошення про спрощену процедуру закупівлі "Капітальний ремонт санвузлів Кременчуцького ліцею № 4 «Кремінь» Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області по вул. Першотравневій, 13 в м. Кременчуці Полтавської області", учасник повинен надати Довідку з податкової про наявність рахунків у банківських установах (видана не раніше місячної давнини відносно дати публікації оголошення про проведення закупівлі). Дійсно, вказана вимога не є кваліфікаційною вимогою, чітко передбаченою Законом України "Про публічні закупівлі", але замовник може зазначити в оголошенні і іншу інформацію відповідно до законодавства, яку вважає за необхідне до неї включити. Однак, відповідно до ст. 61 Закону України «Про банки і банківську діяльність» органи державної влади, юридичні та фізичні особи, які при виконанні своїх функцій, визначених законом, або наданні послуг банку безпосередньо чи опосередковано отримали в установленому законом порядку інформацію, що становить банківську таємницю, зобов’язані забезпечувати збереження такої інформації, не розголошувати її та не використовувати її на свою користь чи на користь третіх осіб. Таким чином, дана вимога не відповідає нормам чинного законодавства і підлягає виключенню з оголошення про спрощену закупівлю. Відповідні зміни будуть внесені до оголошення про спрощену процедуру закупівлі "Капітальний ремонт санвузлів Кременчуцького ліцею № 4 «Кремінь» Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області по вул. Першотравневій, 13 в м. Кременчуці Полтавської області".
Дата відповіді: 03.09.2021 14:54