-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
код ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань (Технічний огляд та експертне обстеження об'єктів котлонагляду та підйомних споруд)
Тендер Prozorro UA-2021-09-02-003101-b
код ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань (Технічний огляд та експертне обстеження об'єктів котлонагляду та підйомних споруд)
Торги відмінено
334 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 3 340.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 340.00 UAH
Період уточнення:
02.09.2021 14:11 - 25.09.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим