-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Веслувальні тренажери за кодом 37440000-4 Інвентар для фітнесу національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
Тендер Prozorro UA-2021-08-30-001323-a
Торги не відбулися
271 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 358.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 358.00 UAH
Період уточнення:
30.08.2021 10:10 - 05.09.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим