-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Персональні комп’ютери, ноутбуки, багатофункціональні пристрої та сканер (Код ДК 021:2015 (CPV): 30230000-0 – Комп’ютерне обладнання)
Тендер Prozorro UA-2021-08-25-012840-a
Забезпечення тендерної пропозиції не вимагається. Замовник не вимагає забезпечення виконання договору про закупівлю. Інформація про технічні, якісні, кількісні та інші характеристики предмета закупівлі викладена у Технічній специфікації – Додатку 2 до цієї тендерної документації.
Торги не відбулися
280 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 400.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 400.00 UAH
Період уточнення:
25.08.2021 17:50 - 31.08.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим