-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Крупи (крупа гречана ядриця, крупа пшенична дроблена, рис довгозернистий) код за ДК 021:2015 : 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості.
Тендер Prozorro UA-2021-08-17-010939-a
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: Усі документи пропозиції, що підготовлені безпосередньо учасником-резидентом, повинні бути складені українською мовою. Детальна інформація зазначена в пункті 7 Розділу 1 тендерної документації
Завершена
291 150.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 455.75 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 455.75 UAH
Період уточнення:
17.08.2021 17:16 - 23.08.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим