-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Послуга з поточного ремонту коридору цокольного поверху корпусу № 3 КЗВО «Луцький педагогічний коледж» ВОР за адресою: м. Луцьк, пр. Волі, 36 (ДК 021:2015 – 45400000-1 «Завершальні будівельні роботи»)
Тендер Prozorro UA-2021-08-16-009280-a
Послуга з поточного ремонту коридору цокольного поверху корпусу № 3 КЗВО «Луцький педагогічний коледж» ВОР за адресою: м. Луцьк, пр. Волі, 36 (ДК 021:2015 – 45400000-1 «Завершальні будівельні роботи»)
Завершена
199 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 990.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 990.00 UAH
Період уточнення:
16.08.2021 16:31 - 20.08.2021 00:00
Відповідь надана
технічне завдання
Номер:
2211d52cd7ad4e7cbe9bc75de5d25a92
Дата опублікування:
18.08.2021 11:52
Опис:
Добрий день!Згідно техзавдання :1.Опорядження внутрішніх поверхонь стін по каменю і бетону декоративною сумішшю з наповнювачем-132.4м2,Теплоізоляція стін виробами з екструдованого пінопласту товщиною 20 мм-2.78 м3Питання:а)якоі товщини має бути пінопласт?(існує 20,30,40.50 мм-132.8х0.02=2.648м3)б)Декоративну суміш не наноситься на сам пінопласт,чому немає улаштування сітки та стягування по ній сумішшю та інше? 2.Улаштування обшивки укосів виробами з екструдованого пінопласту-14.2 м2 Питання:Після обшивки укосів пінопластом,як далі обробляється? треба виконуватиУстановлення кутників на укоси?3.Улаштування коробів м2 5,0 питання :Які мають бути короби(матеріал та як опоряджуються)?НАДАЙТЕ ПОВНИЙ ПЕРЕЛІК РОБІТ ЗГІДНО БУДІВЕЛЬНИХ НОРМ.
Відповідь:
Добрий день. Шановний Учаснику, дякуємо за звернення. Відповідні уточнення будуть внесенні до оголошення про проведення спрощеної закупівлі, а документ викладено в новій редакції.
Дата відповіді:
19.08.2021 16:33