-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 15510000-6 - Молоко та вершки (молоко ультрапастеризоване не менше 3% жирності)
Тендер Prozorro UA-2021-08-05-013555-a
Місцезнаходження замовника: м. Черкаси, вул. Гоголя, 251; Категорія замовника: відповідно до п.1 ч. 1 ст. 2 Закону; Вид закупівлі: відповідно до абз. 1 п. 5 ч. 2 ст. 4 Закону; Джерело фінансування – кошти місцевого бюджету; Інформація про технічні, якісні та кількісні характеристики предмету закупівлі-відповідно до ч. 6 р. ІІІ тендерної документації.
Завершена
5 747 584.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 28 737.92 UAH
мін. крок: 0.5% або 28 737.92 UAH
Період уточнення:
05.08.2021 17:47 - 27.08.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим