-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Навчальне обладнання (оснащення загальноосвітніх начальних закладів поглибленим вивченням природничих та математичних предметів засобами навчання)
Тендер Prozorro UA-2017-07-20-000240-a
Оснащення загальноосвітніх начальних закладів поглибленим вивченням природничих та математичних предметів засобами навчання.
Торги не відбулися
362 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 363.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 363.00 UAH
Період уточнення:
20.07.2017 10:48 - 25.07.2017 13:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим