-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Стіл учнівський одномісний трансформер з регуляцією висоти №3-6 та кута нахилу стільниці та полиці, Стілець учнівський Т-подібний плоскоовальна труба, регульований по висоті № 3-6 з покриттям HPL, Мобільний стелаж під лотки
Тендер Prozorro UA-2021-07-30-000785-c
Завершена
396 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 980.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 980.00 UAH
Період уточнення:
30.07.2021 12:47 - 05.08.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим