-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з інвентаризації земель державної власності лісогосподарського призначення на території Полтавської області
Тендер Prozorro UA-2021-07-28-007905-b
Торги не відбулися
1 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1.5% або 15 000.00 UAH
мін. крок: 1.5% або 15 000.00 UAH
Період уточнення:
28.07.2021 15:11 - 03.08.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим