-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Розробка проекту землеустрою щодо встановлення (змін) меж села Білокоровичі, смт. Нові Білокоровичі, смт. Бучмани на території Білокоровицької сільської ради Олевського району Житомирської області
Тендер Prozorro UA-2021-07-27-011674-b
Розробка проекту землеустрою щодо встановлення (змін) меж села Білокоровичі, смт. Нові Білокоровичі, смт. Бучмани на території Білокоровицької сільської ради Олевського району Житомирської області
Торги не відбулися
300 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
Період уточнення:
27.07.2021 17:47 - 02.08.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим