• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Безлотова
  • КЕП

Картриджи

Картриджи

Завершена

75 000.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 750.00 UAH
Період уточнення: 21.07.2021 14:41 - 17.08.2021 00:00
Відповідь надана

CF-400XD аналог

Номер: bb5247a4adcc44cb86a55dc9e779c013
Дата опублікування: 03.08.2021 10:47
Опис: Шановний замовнику? Чи можна вам пропонувати в якості аналога комплекта CF-400XD, який містить два картриджі кожен ресурсом 2800 стр, комплект, який містить ТРИ картриджі ресурсом 2000стр. (6000 разом)?
Відповідь: Доброго дня! Так. Можна пропонувати аналог
Дата відповіді: 03.08.2021 14:52
Відповідь надана

HP CF-400XD

Номер: b292c9c79c9e41e487cff3f51ab5f8ed
Дата опублікування: 29.07.2021 15:14
Опис: Шановний замовнику! в технічному описі Картриджа HP CF-400XD ви указали: Ресурс (при 5% заповнення аркуша): 2800 сторінок. Такий ресурс має Картриджа HP CF-400X. Картридж HP CF-400XD має ресурс 5600 сторінок. Уточніть, будь ласка, яка саме модель картриджа вам потрібна CF-400XD або CF-400X?
Відповідь: Доброго дня! Нам потрібен картридж CF-400XD. Мався на увазі комплект CF-400XD який містить два картриджі кожен ресурсом 2800 стр.
Дата відповіді: 30.07.2021 09:42