• Спрощена закупівля
  • Безлотова
  • КЕП

Запірна арматура

Завершена

149 400.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 747.00 UAH
Період уточнення: 20.07.2021 09:40 - 26.07.2021 00:00
Відповідь надана

Технічні характеристики

Номер: 25f13482577c46c5ae01dde313e18dd6
Дата опублікування: 20.07.2021 15:14
Опис: Добридень! Питання щодо технічних характеристик засувок. У Вашої тендерної документації - Додаток №1 Технічні характеристики - зазначено "Відстань між фланцями сзгідно ГОСТу 3706-93". Згідно даного ДСТУ та таблиці зазначеної в документах ДСТУ - для клинових засувок рядок 3 для тиску 10-16 бар і монтажна довжина там складає 180мм - у Вас же вказана зовсім інша монтажна довжина. Просимо дати конкретне роз'яснення по днанному питанню, так як європейські засувки відповідають рядку 3 по ДСТУ 3706-93 і це розмір F4 з монтажною довжиною відповідно до Держстандарту 3706-93, але не такий як вказана у Вас в характеристиках. Також просимо дати роз'яснення щодо клиновий засувки Ду200 - який саме необхідний тиск 10 або 16 бар? Так як кількість отворів для фланців відрізняється на даному діаметрі з урахуванням необхідного тиску - у вас в документації Додаток №1 Технічні характеристики - зазначено "Тиск 10 або 16 бар". Ще питання щодо сертифіката GSK - Сертифікат GSK підтверджує якість захисту металу від корозії, адже корозія - це основний фактор забруднення питної води. Прошу звернути увагу, що це німецький сертифікат і він не підлягає обов'язковій сертифікації. В Україні аналогом даного сертифікату можна розглядати - сертифікат санітарно-епідеміологічної еспертизи, підтвердження що запірну арматуру можна використовувати для питної води. Також в паспортах до засувок вказано номер фарби (RAL), який використовується заводом .Такім чином просимо дати разбясненіе по цьому сертифікату в тому числі.
Відповідь: Доброго дня! Відповідно до Закону України про публічні закупівлі (далі Закон) Стаття. 23 ч.1 технічна специфікація повинна містити опис усіх необхідних характеристик товарів, робіт або послуг, що закуповуються, у тому числі їх технічні, функціональні та якісні характеристики. Характеристики товарів, робіт або послуг можуть містити опис конкретного технологічного процесу або технології виробництва чи порядку постачання товару (товарів), виконання необхідних робіт, надання послуги (послуг). Відповідно до цього КП "СЛАВУТИЧ-ВОДОКАНАЛ" було внесена вимога щодо монтажної довжини засувки Ду80 мм, яка має дорівнювати 210 мм. Обумовлена вона наступними чинниками. Ці засувки плануються для заміни застарілих та зношених засувок типу 30ч6бр, які встановлені на водопровідних мережах м. Славутич. Згідно ДСТУ 3706-93 (ГОСТ 3706-93) монтажна довжина засувки 30ч6бр з робочим тиском Ру16 становить 210 мм. Використання нових засувок з такою монтажною довжиною дозволить зменшити експлуатаційні витрати пов’язані з роботами по заміні існуючих засувок, а також зменшить терміни виконання робіт. Що стосується фланцевого з’єднання для засувки Ду200, то воно повинно відповідати Ру10. Згідно Статті. 23 ч.5 Закону Замовник може вимагати від учасників підтвердження того, що пропоновані ними товари, послуги чи роботи за своїми екологічними чи іншими характеристиками відповідають вимогам, установленим в оголошенні. У разі встановлення екологічних чи інших характеристик товару, роботи чи послуги замовник повинен в оголошенні зазначити, які маркування, протоколи випробувань або сертифікати можуть підтвердити відповідність предмета закупівлі таким характеристикам. Згідно цього КП "СЛАВУТИЧ-ВОДОКАНАЛ" на підтвердження якості антикорозійного покриття поверхонь засувок була внесена вимога наявності у виробника обладнання сертифікату GSK. Обумовлено це наступними чинниками. Умови в яких працює обладнання є досить важкими (вологі ґрунти, блукаючий струм, складні умови монтажу), тому якісне антикорозійне захисне покриття поверхонь є дуже важливим. Наявність у виробника сертифікату GSK підтверджує той факт, що захисне покриття поверхонь є якісним та відповідає найвищим світовим стандартам. А саме: • Стійке до механічних пошкоджень. • Стійке до впливу агресивних середовищ (кислот та луг). • Має діелектричні властивості. КП "СЛАВУТИЧ-ВОДОКАНАЛ" є стратегічним підприємством, від нормальної та безперебійної роботи якого залежить забезпечення водою громадян міста. На нашу думку, характеристики антикорозійного покриття є досить важливими і вони безпосередньо впливають на терміни експлуатації обладнання, а також на експлуатаційні витрати КП "СЛАВУТИЧ-ВОДОКАНАЛ", які пов’язані з його обслуговуванням, ремонтом або заміною. Що стосується номеру фарби (RAL), то це стандарт який характеризує кольорову палітру, але не є підтвердженням якості антикорозійного покриття. Також сертифікат санітарно-епідеміологічної експертизи не є підтвердженням якості антикорозійного покриття. Він підтверджує безпечність обладнання для людини і дозволяє його використання в системах питного водопостачання. До публікації оголошення про проведення закупівлі КП "СЛАВУТИЧ-ВОДОКАНАЛ" було проведено моніторинг виробників обладнання що пропонується для участі в спрощеній закупівлі на предмет наявності у них сертифікату GSK, та відповідність їхнього обладнання технічним характеристикам зазначеним в оголошенні. Результати моніторингу показали, що обладнання що є предметом закупівлі не є специфічним та представлено в Україні у достатньо широкому асортименті від різних виробників. Кожен потенційний учасник спрощеної закупівлі має можливість пропонувати обладнання будь якого виробника, яке відповідає технічним вимогам в оголошенні.. Враховуючи все перераховане вище вимога КП "СЛАВУТИЧ-ВОДОКАНАЛ" щодо наявності у виробника обладнання сертифікату GSK не є дискримінаційною, обґрунтована та обов’язкова.
Дата відповіді: 21.07.2021 14:08
Відповідь надана

Засувка з обгумованим клином

Номер: ab83b902e81d4528aa4cf0cd01ef5406
Дата опублікування: 20.07.2021 10:27
Опис: Доброго дня. Чи розглядаєте можливість поставки засувок з іншими будівельними довжинами.Наприклад Ду80 - 180мм і т.д.
Відповідь: Доброго дня! До розгляду приймаються пропозиції які відповідають технічним, якісним та іншим характеристикам предмета закупівлі.
Дата відповіді: 20.07.2021 14:30