-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
поточний ремонт приміщення (інвентарний № 101310001) Комунального закладу «Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат Кіровоградської обласної ради» розташованого за адресою: 25006, Кіровоградська обл., м.Кропивницький вул.Дворцова, 7 (за кодом ДК 021:2015 – 45450000-6 – Інші завершальні будівельні роботи);
Тендер Prozorro UA-2021-07-15-002213-a
Торги не відбулися
423 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 115.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 115.00 UAH
Період уточнення:
15.07.2021 12:19 - 21.07.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим