-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Акумуляторна батарея
Тендер Prozorro UA-2021-07-06-000562-b
Код за Єдиним закупівельним словником та назва відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): 31420000-6- Гальванічні батареї (код згідно з Національним класифікатором України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», затвердженим наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 23.12.2015 р. №1749).
Завершена
232 890.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 328.90 UAH
мін. крок: 1% або 2 328.90 UAH
Період уточнення:
06.07.2021 09:37 - 12.07.2021 08:00
Відповідь надана
аналоги та еквіваленти
Номер:
382cf7aa0dd3450291fcc88d8ba44ac4
Дата опублікування:
06.07.2021 14:44
Опис:
Доброго дня, чи розглядаються аналоги та еквіваленти?
Відповідь:
Згідно Додатку№4 до Оголошення про проведення спрощеної закупівлі подання аналогу/еквіваленту предмету закупівлі не передбачається.
Дата відповіді:
06.07.2021 15:29