-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги транспортних агентств (Послуги сюрвейерських організацій з визначення вологості вантажів, участь у зважуванні вантажів та візуальна інспекція якості вантажів в ДП «МТП «Южний»)
Тендер Prozorro UA-2017-07-05-001239-b
Послуги сюрвейерських організацій з визначення вологості вантажів, участь у зважуванні вантажів та візуальна інспекція якості вантажів в ДП «МТП «Южний»
Торги не відбулися
10 801 350.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 10 801.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 10 801.00 UAH
Період уточнення:
05.07.2017 14:38 - 28.07.2017 09:30
Звернень немає. Звернення не може бути заданим