-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з постачання програмного продукту
Тендер Prozorro UA-2021-06-30-000673-b
Завершена
160 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.6% або 900.00 UAH
мін. крок: 0.6% або 900.00 UAH
Період уточнення:
30.06.2021 10:15 - 06.07.2021 00:00
Відповідь надана
Тендерна документація
Номер:
cd1d251e4d9b49159f3cb07366d7f221
Дата опублікування:
01.07.2021 10:28
Опис:
Доброго дня!
Велике прохання, для зручності Учасників, додати тендерну документацію у форматі Word
Відповідь:
Шановний учасник! Відповідно до статті 10 Закону України «Про публічні закупівлі» (в редакції Закону України від 19.09.2019 № 114-IX) (далі – Закон), Замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднює в електронній системі закупівель у порядку, встановленому Уповноваженим органом та цим Законом, інформацію про закупівлю, зокрема оголошення про проведення спрощеної закупівлі та проект договору про закупівлю. Відповідно до частини 4 статті 14 Закону вимоги до предмета закупівлі, визначені замовником, можуть зазначатися шляхом завантаження окремих файлів до оголошення про проведення спрощеної закупівлі або в електронній формі з окремими полями в електронній системі закупівель. Законом не визначено в якому форматі Замовник зобов’язаний оприлюднювати для вільного доступу в електронній системі закупівель оголошення про проведення спрощеної закупівлі та проект договору про закупівлю. Додатково зазначаємо, формат файлу може бути змінено Вами самостійно за допомогою відповідного конвертеру з формату «.pdf» у формат «word».
Дата відповіді:
02.07.2021 11:12