-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Будівництво Григорівської ЗОШ І-ІІІ ст. на 11 класів в с. Григорівка, Бахмацького району, Чернігівської області (коригування) з виділенням черговорсті (перша і друга черги) (ДК 021:2015 - 45214000-0 «Будівництво освітніх та науково-дослідних закладів»)
Тендер Prozorro UA-2021-06-24-003303-a
Розмір бюджетного призначення на витрати по об'єкту у 2021 році - 29 550 076,00 гривень.
Завершена
36 555 574.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 183 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 183 000.00 UAH
Період уточнення:
24.06.2021 17:47 - 30.06.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим