-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Головки блоку циліндрів двигуна ЗМЗ-402, ЗМЗ-406 для автомобілів ГАЗель (з клапанами, прокладкою та кріпленням)
Тендер Prozorro UA-2021-06-24-003243-c
Завершена
36 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 182.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 182.50 UAH
Період уточнення:
24.06.2021 11:09 - 01.07.2021 00:00
Відповідь надана
Головка блока 406
Номер:
755fbe5eeb6849c2953fc58a147445d9
Дата опублікування:
27.06.2021 14:57
Опис:
Потрыбна головка блока 3-опорна чи 5 опорна?
Відповідь:
Доброго дня! Дякуємо за Ваше звернення і відповідаємо, що нам потрібна 5 опорна головка блока циліндра, про що вказано у Додатку №2 Оголошення про проведення спрощеної закупівлі.
Дата відповіді:
29.06.2021 09:43