• Спрощена закупівля
  • Безлотова
  • КЕП

Роботи з розробки проектно-кошторисної документації по об’єкту «Капітальний ремонт (термомодернізація) ДНЗ (ясла-садок) "Теремок" комбінованого типу за адресою: вул. Балукова, 3 у м. Вишневе Києво-Святошинського району Київської області»

Торги відмінено

500 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 000.00 UAH
Період уточнення: 09.06.2021 18:52 - 15.06.2021 00:00
Без відповіді

Кошторис

Номер: 60fbf02d31554cf386bc98ed650e53c9
Дата опублікування: 11.06.2021 17:30
Опис: Просимо уточнити,чи необхідно Учасникам надавати у складі пропозиції кошторисні розрахунки?
Без відповіді

Залучення працівників

Номер: 0eaad99ebbd94d908072a245c43ecbe1
Дата опублікування: 11.06.2021 17:29
Опис: Чи може учасник надати у якості підтвердження наявності працівників договори цивільно-правового характеру?
Відповідь надана

ТЕП

Номер: 732219595caa4555b45afb3b73e82c72
Дата опублікування: 11.06.2021 13:24
Опис: Просимо надати основні техніко-економічни показхники обєкта: - загальна площа будівлі; - поверховість; - потужність (кількість дітей); - площа території
Відповідь: Загальна площа всіх приміщень-1968 кв.м; поверхів - 2; потужність - 240 діт( 12 груп).; площа території.-1,0989 га
Дата відповіді: 11.06.2021 19:45
Відповідь надана

Щодо проекту договору та додатків до нього

Номер: 34671296294f4a20bd4b4bb6b249bda9
Дата опублікування: 10.06.2021 11:28
Опис: Шановний Замовник! Просимо уточнити наступне питання: чи потрібно учаснику у складі тендерної пропозиції надавати заповнений і погоджений проект договору і заповнені повінстю додатки до нього (протокол узгодження договірної ціни, завдання на проектування, зведений кошторис на проектні роботи)? Чи це вже буде робити переможець при підписанні договору?
Відповідь: За результатами розгляду Вашого запитання повідомляємо, що умовами оголошення про проведення спрощеної закупівлі не передбачено необхідності подання учасниками у складі своїх пропозицій заповнений і погоджений проект договору і заповнені повінстю додатки до нього (протокол узгодження договірної ціни, завдання на проектування, зведений кошторис на проектні роботи). Відповідні документи мають бути складені та підписані сторонами при укладенні договору. Водночас, повідомляємо, що підпунктом 4 пункту 18 оголошення передбачено, що учасники у складі пропозиції мають надати лист-згоду з проектом договору.
Дата відповіді: 11.06.2021 11:52