-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Аудиторська перевірка річної фінансової звітності ДП «НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік, складеної відповідно до положень (стандартів) бухгалтерського обліку України
Тендер Prozorro UA-2017-07-13-000416-a
Торги не відбулися
945 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 9 450.00 UAH
мін. крок: 1% або 9 450.00 UAH
Період уточнення:
13.07.2017 16:58 - 22.07.2017 11:20
Звернень немає. Звернення не може бути заданим