-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Капітальний ремонт приміщень в будівлі КНП "ЗЦПМСД №5" по вул. Запорозького козацтва, 25 в м. Запоріжжя (ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013)
Тендер Prozorro UA-2021-06-07-002144-a
69097, м.Запоріжжя, вул.Запорозького козацтва,буд.25, категорія: п3.ч.4 ст.2 Закону України "Про публічні закупівлі"
Завершена
1 297 931.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 489.66 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 489.66 UAH
Період уточнення:
07.06.2021 15:04 - 14.06.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим