-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
Експлуатаційне утримання та поточний дрібний ремонт автомобільних доріг загального користування місцевого значення в Генічеському районі Херсонської області
Тендер Prozorro UA-2021-06-04-003634-c
Завершена
4 421 720.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 22 108.60 UAH
мін. крок: 0.5% або 22 108.60 UAH
Період уточнення:
04.06.2021 14:03 - 19.06.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим