-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Капітальний ремонт опалювальної системи Старобогданівської філії КЗ ЗСО І-ІІІ ст. " Успіх" Новобогданівської сільської ради Мелітопольського району Запорізької області за адресою: с. Старобогданівка, вул. Миру, буд. 79
Тендер Prozorro UA-2021-06-04-001723-b
Завершена
430 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1.5% або 6 450.00 UAH
мін. крок: 1.5% або 6 450.00 UAH
Період уточнення:
04.06.2021 10:03 - 10.06.2021 09:59
Відповідь надана
Технічна документація
Номер:
c6f284e1c59547a7aef79dccfd4cd83f
Дата опублікування:
07.06.2021 09:50
Опис:
Добрий день. Замовник вимагає від Учасника, а саме:
гарантійний лист, в якому учасник гарантує замовнику надати роботи (замовлені цими торгами) якісно у кількості та терміни, встановлені замовником, а також необхідно зазначити, що будівельні матеріали та вироби, від яких залежить якість будівельної продукції, буде відповідати вимогам проектів, ДБН, ДСТУ та іншим нормативно-правовим актам у сфері будівництва. Гарантійний лист повинен містити номер оголошення про проведення цієї процедури закупівлі, яке оприлюднене на веб-порталі Уповноваженого органу
Вимога: надати підсумкову відомість ресурсів, для для коректного складання цінової пропозиції. Дякуємо
Відповідь:
У разі виїзду на обстеження об'єкту, Учасник має змогу ознайомитися з усією необхідною технічною документацією.
Дата відповіді:
08.06.2021 10:24
Відповідь надана
Який клас наслідків об'екту?
Номер:
fb71982bfc6d4cb3bedaac9d8c6dfba0
Дата опублікування:
06.06.2021 20:07
Опис:
Який клас наслідків об'екту?
Відповідь:
Клас наслідків СС1
Дата відповіді:
07.06.2021 12:16