-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
КОД CPV ДК 021-2015: 33170000-2 - Обладнання для анестезії та реанімації Наркозно-дихальний апарат високого класу типу Atlan A350 у комплекті або еквівалент
Тендер Prozorro UA-2021-06-02-004575-b
Завершена
2 400 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 12 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 12 000.00 UAH
Період уточнення:
02.06.2021 12:02 - 10.06.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим