• Спрощена закупівля
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015 - 24450000-3 - Агрохімічна продукція (дезінфікуючі засоби)

Поставка товару здійснюється Уповноваженою особою до приміщення Замовника за адресою Донецька область, м.Мар`їнка (лінія зіткнення)

Завершена

33 500.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 335.00 UAH
Період уточнення: 29.06.2017 10:21 - 30.06.2017 16:00
Відповідь надана

Інформація

Номер: affa2f72c40a4e71b83b1826cd3de9ae
Дата опублікування: 29.06.2017 15:32
Опис: Згідно п.3 ст. 22 Закону України "Про публічні закупівлі" Технічна специфікація не повинна містити посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника. У разі якщо таке посилання є необхідним, воно повинно бути обґрунтованим, а специфікація повинна містити вираз "або еквівалент". Стаття 3. Принципи здійснення закупівель 1. Закупівлі здійснюються за такими принципами: • добросовісна конкуренція серед учасників; • максимальна економія та ефективність; • відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель; • недискримінація учасників; • об’єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій; • запобігання корупційним діям і зловживанням.
Відповідь: Згідно п.1 ст.2 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 №922-VIII (далі -Закон) Цей Закон застосовується до замовників, за умови, що вартість предмета закупівлі товару дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень. Ст.22 Тендерна документація Закону входить до розділу ІV «Процедура відкритих торгів», на яку посилаються автори Вимоги. Відповідно дана процедура відноситься до допорогових закупівель, порядок проведення яких здійснюється згідно наказу ДП «Зовнішторгвидав України» №35 від 13.04.2016 р. Разом з цим, згідно пункту 6.4. наказу ДП «Зовнішторгвидав України» від 13.04.2016 № 35, у вимогах до предмета Закупівлі, що містять посилання на певну торговельну марку (знак для товарів і послуг) або виробника, Замовник може вказати, які аналоги та/або еквіваленти прийматимуться у пропозиціях Учасників. Тобто замовник допорогової закупівлі має право посилатися на певну торговельну марку або виробника й може, але не зобов’язаний приймати пропозиції аналогів та/або еквівалентів.
Дата відповіді: 30.06.2017 10:11