• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015: 09110000-3 — Тверде паливо (кам’яне вугілля)

Завершена

740 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 700.00 UAH
Період уточнення: 24.05.2021 21:05 - 30.05.2021 00:00
Відповідь надана

щодо вимог документації

Номер: a5e2985c3d8c43f999db75cd01d16ea6
Дата опублікування: 27.05.2021 12:24
Опис: Згідно вимог додатку 1 до тендерної документації Ви як Замовник вимагаєте наступне: -надати підтвердження наявності в учасника предмету закупівлі відповідної кількості товару. Це є дискримінаційна вимога, оскільки нам,як підприємству немає необхідності закуповувати вугілля у Виробника, до акцепту у тендері.
Відповідь: Шановний учасник, повідомляємо, що підтвердження можливості виконати умови договору в повному обсязі є договірні відносини з виробником та наявність в учасника предмету закупівлі відповідної якості та кількості. На думку Замовника наявність вугілля не є дискримінацією для реальних постачальників, які мають достатній досвід та можливість виконати умови Тендерної документації.
Дата відповіді: 28.05.2021 17:47
Відповідь надана

Щодо вимог ТД

Номер: 5e2a1bf819c84b97b4531d39c6b9efb3
Дата опублікування: 26.05.2021 17:05
Опис: Добрий день. Згідно вимог додатку 1 до тендерної документації Ви як Замовник вимагаєте наступне: -надати підтвердження наявності в учасника предмету закупівлі відповідної кількості товару. Ця вимога може бути надана в формі гарантійного листа від виробника вугілля на і`мя Замовника про гарантію відвантаження для учасника згідно якісних та кількісних показників до 01 липня 2021 року?
Відповідь: Доброго дня, повідомляємо Вам, що з метою підтвердження в учасника відповідної кількості товару, учасник може надати договір купівлі продажу, видаткові накладні, акт приймання-передачі, довідки складського обліку, тощо. Звертаємо увагу, що гарантійний лист не в повній мірі підтверджує наявність, а лише гарантує майбутні відносини між учасником та виробником.
Дата відповіді: 27.05.2021 11:06
Відповідь надана

щодо вимог документації

Номер: 80837184e9ea4e1aae07efe90735c10d
Дата опублікування: 26.05.2021 14:51
Опис: Доброго дня. Згідно вимог додатку 1 до тендерної документації Ви як Замовник надати підтвердження наявності в учасника предмету закупівлі відповідної кількості товару. Який саме документ має бути наданий учасником. Дякуємо.
Відповідь: Доброго дня, повідомляємо Вам, що з метою підтвердження в учасника відповідної кількості товару, учасник може надати договір купівлі продажу, видаткові накладні, акт приймання-передачі, довідки складського обліку, тощо. Звертаємо увагу, що гарантійний лист не в повній мірі підтверджує наявність, а лише гарантує майбутні відносини між учасником та виробником.
Дата відповіді: 27.05.2021 11:07