-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картопля столова урожаю 2026 року- ID: UA-2026-09-01-010358-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257161
Дошкільний навчальний заклад № 628 Державного управління справами ЄДРПОУ: 22864155ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Акумулятор 5А- ID: UA-2026-09-01-010356-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257160
Карпатський національний природний парк ЄДРПОУ: 05509323ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареїАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сітка Кладочна ВР-1 (армопояс) д.2.8мм, 100x100 мм, 1x2 м, без покриття- ID: UA-2026-09-01-010349-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257157
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3012 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (М.ОДЕСА) ЄДРПОУ: 23314215ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:09210000-4 Мастильні засоби (Олива МГЕ-46В 10л, масло ТАД -17 1л)- ID: UA-2026-09-01-010351-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257156
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛОХВИЦЯ-СЕРВІС" ЛОХВИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40236921ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вимірювання апаратів, вторинних кіл і електропроводки до 1000 В. Виконання робіт на елемен...×-
Вимірювання апаратів, вторинних кіл і електропроводки до 1000 В. Виконання робіт на елементах заземлюючих пристроїв. Послуги по доставці виконавців робіт.
- ID: UA-2026-09-01-010343-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257155
ЯМПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 03772660ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реконструкція системи газопостачання котельні припортового району ВП "Черкаська ТЕЦ...×-
Реконструкція системи газопостачання котельні припортового району ВП "Черкаська ТЕЦ" з улаштуванням нового газопроводу з окремим ВОГ для живлення новозбудованої когенераційної газової установки за адресою: м. Черкаси, вул. Припортова, 5
- ID: UA-2026-09-01-010338-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257153
ПрАТ "Черкаське хімволокно" ЄДРПОУ: 00204033ДК 021:2015: 45251000-1 Будівництво електростанцій і теплових станційАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Квіти живі (букет)- ID: UA-2026-09-01-010335-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257151
Холминська селищна рада Корюківського району Чернігівської області ЄДРПОУ: 04412596ДК 021:2015: 03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличногоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Провід ПВС 2*1,5- ID: UA-2026-09-01-010347-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257150
ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реконструкція нежитлових приміщень з влаштуванням входу на місці віконного отвору та засоб...×-
Реконструкція нежитлових приміщень з влаштуванням входу на місці віконного отвору та засобів безперешкодного доступу осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп у будинку №38 на вул. Шевченка у с. Гряда
- ID: UA-2026-09-01-010348-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257148
Офіс агломерації та розвитку громад Львівської міської ради ЄДРПОУ: 43582049ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:55510000-8 - Послуги їдалень (лот 1 – Послуги з організації гарячого харчуванн...×-
ДК 021:2015:55510000-8 - Послуги їдалень (лот 1 – Послуги з організації гарячого харчування дітей (ДК 021:2015:55511000-5 - Послуги їдалень та інших кафе закритого типу), місце надання послуг: Давидівський ліцей ім.Т.Г.Шевченка Давидівської сільської ради Львівського району Львівської області; Львівська область, Львівський район, с.Давидів, вул.Галицька, 4Б
- ID: UA-2026-09-01-010342-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257147
ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби- ID: UA-2026-09-01-010337-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257146
ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
колодка ручніка Зіл, колодка тормозна Зіл, ричаг ручного томоза Зіл- ID: UA-2026-09-01-010336-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257143
Карпатський національний природний парк ЄДРПОУ: 05509323ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перевірка димових та вентиляційних каналів- ID: UA-2026-09-01-010341-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257142
Тисменицька міська рада ЄДРПОУ: 04356165ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 44530000-4 – Кріпильні деталі (Дюбель ялинка d=10мм, дюбель ялинка d=12мм –...×-
ДК 021:2015 – 44530000-4 – Кріпильні деталі (Дюбель ялинка d=10мм, дюбель ялинка d=12мм – 44530000-4)
- ID: UA-2026-09-01-010332-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257140
ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стрічка атласна- ID: UA-2026-09-01-010323-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257137
ДК 021:2015: 39560000-5 Текстильні вироби різніЗавершена -