-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Баласти для розрядних ламп чи трубок (Блоки живлення)
Тендер Prozorro UA-2020-08-31-000273-a
Закупівля здійснюється у відповідності https://prozorro.gov.ua/plan/UA-P-2020-07-29-001801-b, згідно технічних вимог і якісних характеристик предмета закупівлі «Блоки живлення». Джерело фінансування: Власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства).Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції, – українська або російська. Критерій оцінки – ціна 100%.
Завершена
319 648.25
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 3 196.48 UAH
мін. крок: 1% або 3 196.48 UAH