-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Офісне устаткування та приладдя різне (Офісне устаткування та приладдя різне)
Тендер Prozorro UA-2019-02-19-001057-b
Закупівля здійснюється у відповідності https://prozorro.gov.ua/plan/UA-P-2019-01-16-000391-b , згідно технічних вимог і якісних характеристик предмета закупівлі «Офісне устаткування та приладдя різне (Офісне устаткування та приладдя різне)» відповідно до переліку та найменувань додатку 1 до тендерної документації
Торги не відбулися
26 531.25
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 265.31 UAH
мін. крок: 1% або 265.31 UAH