-
Спрощена закупівля
-
Однолотова
-
КЕП
Профнастил ПК-35
Тендер Prozorro UA-2026-08-28-002280-a
Спрощена закупівля застосовується відповідно до пункту 8 Особливостей здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.11.2022 № 1275 (зі змінами та доповненнями). Договір буде укладений відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11.11.2022 № 1275 «Деякі питання здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану» (зі змінами та доповненнями) та норм Цивільного кодексу України.
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 5 днів (до 12.09.26 08:00)
159 376.01
UAH з ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
05
дн
09
год
18
хв
00
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)