-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту вулиці Набережна перша в селі Боратин Луцького району Волинської області (45233142-6) (код за ДК 021:2015: 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Тендер Prozorro UA-2026-08-19-007245-a
Строк надання послуг: до 10 жовтня 2026 року. Більш детально викладено у файлах «45230000- 6 _ Тендерна документація _ Набережна 1-а с. Боратин _ 2026 _ зі змінами від 01.09.2026 р..pdf» та "45230000- 6 _ Проект договору про закупівлю _ вул. Набережна 1-а с. Боратин _ 2026 _ зі змінами від 01.09.2026 р..docx". Обсяг та види надання послуг (технічне завдання) визначено у Додатку №2 до Тендерної документації.
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 3 дні (до 06.09.26 00:00)
1 460 370.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
03
дн
07
год
02
хв
48
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)