-
Спрощена закупівля
-
Однолотова
-
КЕП
Тротуарна плитка Старе місто товщиною 40мм, в асортименті
Тендер Prozorro UA-2026-08-18-005351-a
Спрощена закупівля застосовується відповідно до пункту 8 Особливостей здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.11.2022 № 1275 (зі змінами та доповненнями). Договір буде укладений відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11.11.2022 № 1275 «Деякі питання здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану» (зі змінами та доповненнями) та норм Цивільного кодексу України
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 17 годин (до 01.09.26 08:00)
427 715.70
UAH з ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
00
дн
17
год
18
хв
20
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)