-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування копіювально-принтерної техніки у Тернопільській області
Тендер Prozorro UA-2024-03-15-004164-a
Процедура закупівлі: Відкриті торги з особливостями, закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178
Торги не відбулися
65 891.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 329.46 UAH
мін. крок: 0.5% або 329.46 UAH