-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
однолітня квіткова продукція, саджанці кущів; код 03450000-9 Розсадницька продукція за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Тендер Prozorro UA-2023-09-15-008248-a
закупівля здійснюється з урахуванням норм постанови КМУ від 12.10.2022 №1178 (зі змінами)
Завершена
774 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 7 740.00 UAH
мін. крок: 1% або 7 740.00 UAH