-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015:45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація
Тендер Prozorro UA-2021-03-11-001879-a
Завершена
1 451 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
72bb84431e504bb0bc0ce710dc54464c
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2021-05-14-000031
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
14.05.2021 00:00
Період моніторингу:
14.05.2021 13:43 - 05.06.2021 00:00
Статус:
Порушення виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ПІВНІЧНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
НАКАЗ
14.05.2021 № 310
Київ
Про початок моніторингу закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25 грудня 2015 року № 922-VIII, пункту 9 Положення про Північний офіс Держаудитслужби, затвердженого наказом Державної аудиторської служби України від 02 червня 2016 року № 23,
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Перелік процедур закупівель для здійснення моніторингів (додається).
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначених у Переліку.
Начальник Олександр КАРАБАНОВ
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Північного офісу
Держаудитслужби
14.05.2021 № 310
Витяг з переліку процедур для здійснення моніторингу закупівлі
№ з/п Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу
3 UA-2021-03-11-001879-a 11.03.2021
інформація, отримана від органів державної влади, народних депутатів України, органів місцевого самоврядування, про наявність ознак порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель;
Етапи закупівельного процесу:
- Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
- Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
- Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Інформація, отримана від органів державної влади, народних депутатів України, органів місцевого самоврядування, про наявність ознак порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Виявлені
Тип порушень:
- Порушення законодавства в частині складання форм документів у сфері публічних закупівель
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу наявності умов для застосування переговорної процедури установлено порушення пункту 8 частини 6 статті 40 Закону. За результатами аналізу питання дотримання Замовником законодавства у сфері публічних закупівель щодо визначення предмету закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації щодо закупівлі, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, - порушень не встановлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель:
З огляду на встановлені порушення законодавства у сфері закупівель, керуючись статтями 2 та 5 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», Північний офіс Держаудитслужби зобов’язує вжити заходів щодо недопущення виявлених порушень в подальшому та протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про вжиття таких заходів.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 4 червня 2021 року.
Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації щодо закупівлі, перевірки підстав для проведення переговорної процедури закупівлі, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель на 2021 рік, оголошення про проведення переговорної процедури закупівлі, обґрунтування застосування переговорної процедури, протокол засідання тендерного комітету від 11.03.2021 № 10, повідомлення про намір укласти договір від 11.03.2021, договір від 24.03.2021 № 110, укладений з ТОВ «УКРБУДІНВЕСТ», пояснення Замовника від 26.05.2021 та від 03.06.2021 року.
Моніторингом встановлено, що в порушення пункту 8 частини 6 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (далі – Закон), Замовником у повідомленні про намір укласти договір під час застосування переговорної процедури закупівель не зазначено інформацію щодо обґрунтування застосування переговорної процедури закупівлі з посиланням на експертні, нормативні, технічні та інші документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі.
Період усунення порушень:
07.06.2021 16:05 - 23.06.2021 00:00
Дата публікації висновку:
07.06.2021 16:05
Інформація про усунення порушення
Опис звіту:
Висновки монвторингу взято до уваги.
В подальшому намагатимемось уникати таких порушень
Дата публікації звіту:
10.06.2021 11:37
Запити/Пояснення
Номер:
6c3f11b9c67c421187e8b8ab96a9ff44
Назва:
Запит про надання пояснень
Дата опублікування:
25.05.2021 13:31
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
29.05.2021 00:00
Опис:
Згідно з оголошенням про проведення переговорної процедури, підставою для застосування переговорної процедури визначено п. 5 ч. 2 ст. 40 Закону, а саме: потреба здійснити додаткову закупівлю аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника, що передбачені в основному договорі про закупівлю, який укладений за результатами проведення тендера та здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю і загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 % ціни основного договору про закупівлю.
1. З яких причин виникла необхідність в додаткових роботах з реконструкції І-го поверху лікувального корпусу № 2 під відділення екстренної медичної допомоги КНП «Тетіївська центральна лікарня» ?
2. Чим підтверджено необхідність у проведенні закупівлі додаткових робіт з реконструкції лікарні ?
3.Якими експертними, нормативними, технічними та іншими документами підтверджено наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі ?
Пояснення необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту. При цьому до пояснень може бути долучене їх документальне підтвердження.
Номер:
7cf7958ed7214e6dbf921192af6d7bce
Назва:
Запит про надання пояснень
Дата опублікування:
02.06.2021 10:42
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
08.06.2021 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу процедури на закупівлю робіт з реконструкції КНП «Тетіївська центральна лікарня», за кодом ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація (інформацію опубліковано в інформаційно-телекомунікаційній системі закупівель Prozorro за номером ID: UA-2021-03-11-001879-a) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.02.2016 р. № 43, постала потреба в отриманні пояснення та підтверджувальних документів з наступних питань: 1. За результатами проведення якого тендеру укладено основний договір про закупівлю, а наразі постала потреба у закупівлі у того самого учасника додаткових робіт ? 2. Які саме додаткові аналогічні роботи необхідно виконати при реконструкції І-го поверху лікувального корпусу № 2 під відділення екстреної медичної допомоги КНП «Тетіївська центральна районна лікарня» ? Просимо надати перелік таких робіт. Пояснення та документи необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту. При цьому до пояснень треба долучити їх документальне підтвердження.