Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб (придбання міських/ громадських автобусів) (за ДК 021:2015 – код 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб)
Тендер Prozorro UA-2020-06-10-003905-c
Категорія Замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої ЗУ "Про публічні закупівлі". Юридичні особи, які є підприємствами, установами, організаціями (крім тих, які визначені у пунктах 1 і 2 цієї частини) та їх об’єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади, якщо така діяльність не здійснюється на промисловій чи комерційній основі, за наявності однієї з таких ознак: юридична особа є розпорядником, одержувачем бюджетних коштів; органи державної влади чи органи місцевого самоврядування або інші замовники володіють більшістю голосів у вищому органі управління юридичної особи; у статутному капіталі юридичної особи державна або комунальна частка акцій (часток, паїв) перевищує 50 відсотків. Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції – українська.
Завершена
32 400 000.00UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 324 000.00 UAH
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:17.11.2020 00:00
Автор:УПРАВЛІННЯ ЗАХІДНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ В ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛ., UA-EDR 40913645
Період моніторингу:17.11.2020 16:44 - 09.12.2020 00:00
Статус:Порушення не виявлені
Опис:ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ЗАХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
УПРАВЛІННЯ ЗАХІДНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ В ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
Н А К А З
17.11.2020 № 67
Хмельницький
Про початок
моніторингу закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», статті 2 та статті 5 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», пункту 1, 4 Положення про Західний офіс Держаудитслужби, затвердженого наказом Держаудитслужби від 02 червня 2016 року № 23,
НАКАЗУЮ:
1. Розпочати моніторинг закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначеного у пункті 1 цього наказу.
Заступник начальника
Західного офісу Держаудитслужби Анатолій МАРЦЕНЮК
Додаток
до наказу Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області
від 17.11.2020 № 67
Витяг із переліку процедур закупівель, щодо яких виявлені ознаки порушень законодавства у сфері публічних закупівель
№ з/п
Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу;
унікальний номер; дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу.
Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі.
Особа, відповідальна за здійснення моніторингу.
7. UA-2020-06-10-003905-c; 10.06.2020
Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель. Наталія Пушкар.
Начальник відділу контролю у сфері закупівель Наталія БОЛДЕЦЬКА
Адреса:Ukraine, Хмельницька, Хмельницький
Контактна особа:УПРАВЛІННЯ ЗАХІДНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ В ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛ. (Хмельницька обл.), +38 (0 38) 276-55-94, pushkar.prozorro@ukr.net
Етапи закупівельного процесу:
Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:Не виявлені
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:За результатами аналізу питання дотримання Замовником законодавства у сфері закупівель щодо визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані закупівель, оприлюднення інформації щодо закупівлі, повноти відображення інформації в оголошенні про проведення відкритих торгів, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону, розгляду тендерних пропозицій, своєчасності укладення договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця – порушень не встановлено.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:Дата закінчення моніторингу: 08 грудня 2020 року.
Предметом аналізу були наступні питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані закупівель, оприлюднення інформації щодо закупівлі, повноти відображення інформації в оголошенні про проведення відкритих торгів, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), розгляду тендерних пропозицій, своєчасності укладення договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель на 2020 рік Комунального підприємства Кам'янської міської ради «Кам'янське автотранспортне підприємство 042802» (далі – Замовник) за номером ID: UA-P-2020-06-10-001746-a, оголошення про проведення відкритих торгів, тендерну документацію (із змінами), затверджену протокольним рішенням уповноваженої особи Замовника від 09.07.2020 б/н, тендерні пропозиції Товариства з обмеженою відповідальністю «ТД ДИНАТ ГРУП» та Товариства з обмеженою відповідальністю «АВТО-БАС», протокол розгляду тендерних пропозицій від 08.08.2020, реєстр отриманих тендерних пропозицій, протокол розкриття тендерних пропозицій від 14.08.2020, протокольне рішення від 21.08.2020 б/н, повідомлення про намір укласти договір від 21.08.2020, договір про закупівлю від 08.09.2020 № 32/09, пояснення від 02.12.2020, отримані від Замовника через електронний кабінет Держаудитслужби в електронній системі закупівель.
Період усунення порушень:09.12.2020 15:40 - 15.12.2020 00:00
Дата публікації висновку:09.12.2020 15:40
Запити/Пояснення
18557
Номер:18ee97a6a529420f8e63aa4ad4ce0291
Назва:Про надання інформації (пояснень)
Дата опублікування:27.11.2020 15:33
Дата до якої повинна бути надана відповідь:03.12.2020 00:00
Автор:УПРАВЛІННЯ ЗАХІДНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ В ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛ. (Хмельницька обл.)
×
Код ЄДРПОУ:
40913645
Контактна особа:
УПРАВЛІННЯ ЗАХІДНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ В ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛ. (Хмельницька обл.) +38 (0 38) 276-55-94 pushkar.prozorro@ukr.net
Адреса:
Ukraine
Опис:У межах проведення моніторингу закупівлі (інформацію про закупівлю опубліковано в інформаційно-телекомунікаційній системі ProZorro за номером ID: UA-2020-06-10-003905-c та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 р. №43, постала потреба в отриманні пояснення.
Частиною першою статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі» (в редакції від 19.04.2020) (далі – Закон) встановлено перелік підстав за наявності яких замовник, зокрема приймає рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та зобов’язаний відхилити тендерну пропозицію учасника.
При цьому замовник не вимагає документальне підтвердження інформації, що оприлюднена у формі відкритих даних та/або міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним, або публічної інформації, що є доступною в електронній системі закупівель
Підтвердження щодо відсутності підстав, передбачених пунктами 2, 3, 4, 8, 9, 10, 11 частини першої статті 17 Закону не вимагається від учасників процедури закупівлі та перевіряється замовником самостійно під час проведення процедур закупівель.
Для однозначного розуміння застосування замовниками статті 17 Закону Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України у Додатку до листа від 03.06.2020 №3304-04/34835-06 «Щодо застосування статті 17 Закону» (додається) оприлюднено перелік документів, необхідних для виконання вимог статті 17 Закону, зокрема щодо підстави, яка передбачена пунктом 10 частини першої статті 17 Закону.
Отже, виходячи зі змісту зазначеного листа, Замовник встановлює вимогу в тендерній документації щодо необхідності підтвердження учасниками процедури закупівлі у складі тендерної пропозиції відсутності підстави, встановленої пунктом 10 частини першої та статті 17 Закону, при цьому підтвердження такої підстави для учасників – копія антикорупційної програми або копія наказу про призначення Уповноваженого з реалізації антикорупційної програми.
Для уточнення питань, що виникли в ході моніторингу, прошу надати відповідну інформацію (пояснення):
- яким чином Замовником під час проведення процедури закупівлі перевірено відсутність підстави, встановленої пунктом 10 частини першої статті 17 Закону, а саме: Товариство з обмеженою відповідальністю «ТД ДИНАТ ГРУП» та Товариство з обмеженою відповідальністю «АВТО-БАС», які є учасниками процедури закупівлі мають антикорупційну програму чи уповноваженого з реалізації антикорупційної програми, так як вартість закупівлі товару перевищує 20 мільйонів гривень?
Пояснення необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту. При цьому до пояснення необхідно долучити його документальне підтвердження.
Назва:На запит в межах проведення моніторингу до закупівлі Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб (придбання міських/ громадських автобусів) (за ДК 021:2015 – код 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб) (UA-2020-06-10-003905-c)
Дата опублікування:02.12.2020 16:55
Автор:КП Кам'янської міської ради "Кам'янське автотранспортне підприємство 042802"
×
Код ЄДРПОУ:
03341701
Контактна особа:
Дехтяр Ольга Володимирівна +380569568935 katp042802@i.ua
Адреса:
51905, Україна, Дніпропетровська область, місто Кам'янське, вулиця Дальня, будинок 64
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Опис:На запит в межах проведення моніторингу до закупівлі Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб (придбання міських/ громадських автобусів) (за ДК 021:2015 – код 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб) (UA-2020-06-10-003905-c) повідомляємо про наступне.
Відповідно до ч.3 статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі» «3. Учасник процедури закупівлі в електронній системі закупівель під час подання тендерної пропозиції підтверджує відсутність підстав, передбачених пунктами 5, 6, 12 і 13 частини першої та частиною другою цієї статті. Спосіб документального підтвердження згідно із законодавством щодо відсутності підстав, передбачених пунктами 5, 6, 12 і 13 частини першої та частиною другою цієї статті, визначається замовником для надання таких документів лише переможцем процедури закупівлі через електронну систему закупівель.»
При цьому ч.1 статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі» передбачає, що Замовник приймає рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та зобов’язаний відхилити тендерну пропозицію учасника або відмовити в участі у переговорній процедурі закупівлі (крім випадків, зазначених у пунктах 2, 4, 5 частини другої статті 40 цього Закону) в разі, якщо:…… 10) юридична особа, яка є учасником процедури закупівлі (крім нерезидентів), не має антикорупційної програми чи уповноваженого з реалізації антикорупційної програми, якщо вартість закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) або робіт дорівнює чи перевищує 20 мільйонів гривень (у тому числі за лотом).
Оскільки в листі Мінекономрозвитку №3304-04/34835-06 від 03.06.2020 року зазначено, що «Відповідно до Підтвердження щодо відсутності підстав, передбачених пунктами 2, 3, 4, 8, 9, 10, 11 частини першої статті 17 Закону не вимагається від учасників процедури закупівлі та перевіряється замовником самостійно під час проведення процедур закупівель», то нами було прийнято рішення звернутися до Учасників даної закупівлі з проханням надати нам антикорупційну програму та інформацію про уповноваженого з реалізації антикорупційної програми, так як дана інформація не міститься у вільному доступі (скан листів та відповідей на них додаються).
Ураховуючи викладене вище, вважаємо за потрібним зазначити, що Замовник у тендерній документації вимагав виключно ті документи/інформацію (відповідно ст. 17 Закону), які замовник має право вимагати відповідно до норм чинного законодавства, а Учасники подали у складі своїх пропозицій всі документи, які вимагав Замовник. У Замовника відсутні підстави відхилення Учасників (ТОВ «ТД ДИНАТ ГРУП», ТОВ "АВТО-БАС") відповідно до пункту 1 частини першої статті 31 Закону «замовник відхиляє тендерну пропозицію із зазначенням аргументації в електронній системі закупівель у разі, якщо у учасника процедури закупівлі, зокрема наявні підстави, встановлені частиною першою статті 17 цього Закону».