-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Вершкове масло
Тендер Prozorro UA-2020-05-19-000123-b
Завершена
305 775.00
UAH з ПДВ
Номер:
514a4aa1406345b5b81a3bc0400990ed
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2020-06-24-000058
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
24.06.2020 00:00
Період моніторингу:
24.06.2020 15:28 - 16.07.2020 00:00
Статус:
Порушення виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ЗАХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
УПРАВЛІННЯ ЗАХІДНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
В ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Н А К А З
24.06.2020 №45
Тернопіль
Про початок
моніторингу закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», підпункту 15 пункту 10 Положення про Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області, затвердженого наказом Західного офісу Держаудитслужби від 02.07.2018 № 188 (із змінами внесеними наказами Західного офісу Держаудитслужби від 14.12.2018 №291, від 21.01.2020 №16),
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинг закупівель відповідно до переліку процедур закупівель для моніторингу, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначених у додатку до цього наказу.
3. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.
В.о.начальника Роман СНІГУР
Додаток
до наказу
Управління Західного офісу
Держаудитслужби в Тернопільській області
від 24.06.2020 №45
Витяг з переліку процедур закупівель
№ з/п
Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу, опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі, унікальний номер та дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу:
1. UA-2020-05-19-000123-b від 19.05.2020 - виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель.
Етапи закупівельного процесу:
- Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Виявлені
Тип порушень:
- Порушення законодавства в частині неправомірного обрання та застосування процедури закупівлі
- Інші порушення законодавства у сфері закупівель
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу відображення закупівлі у річному плані встановлено порушення вимог пункту 1 частини 2 статті 4 Закону.
За результатами аналізу наявності умов для застосування переговорної процедури установлено порушення вимог частин 2 статті 40 Закону.
На запит Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області про надання пояснення та копій документів, що підтверджують встановлення вимог до учасника переговорів та встановлення переліку документів, що підтверджують відповідність установленим вимогам, всупереч вимогам частини п’ятої статті 8 Закону протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення запиту пояснення та документів Замовник не надав.
За результатами аналізу питання дотримання Замовником законодавства у сфері публічних закупівель щодо визначення предмету закупівлі, оприлюднення інформації щодо закупівлі, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, - порушень не встановлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель:
З огляду на встановлені порушення законодавства у сфері закупівель, керуючись статтями 2 та 5 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області зобов’язує здійснити заходи щодо усунення виявлених порушень у встановленому законодавством порядку зокрема, в межах законодавства вжити заходів щодо розірвання договору про закупівлю від 01.06.2020 № 25/05 відповідно до законодавства, та протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про усунення порушень законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку, або аргументовані заперечення до висновку, або інформацію про причини неможливості усунення виявлених порушень.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Питання, що стали предметом моніторингу: визначення предмету закупівлі, наявність умов для застосування переговорної процедури, в тому числі визначення Відділом з питань освіти Заліщицької райдержадміністрації (далі – Замовник) під час проведення переговорів технічних та якісних характеристик предмету закупівель, вимог до учасника процедури закупівлі, а також відповідність переможця установленим технічним, якісним характеристикам предмету закупівель та вимогам до учасника, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації щодо закупівлі, своєчасність укладання договору про закупівлю та його оприлюднення.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель на 2020 рік, повідомлення про намір укласти договір під час застосування переговорної процедури, протокол переговорів тендерного комітету від 19.05.2020 року, договір від 01.06.2020 за №25/05, пояснення Замовника від 01.07.2020 отримане через електронну систему закупівель.
Проведеним моніторингом відображення закупівлі у річному плані встановлено, що на порушення вимог пункту 1 частини 2 статті 4 Закону України «Про публічні закупівлі» (в редакції чинній на час оголошення процедури закупівлі, далі - Закон) річний план закупівель Замовника UA-P-2020-05-19-000273-a не містить інформації про місцезнаходження та категорію замовника.
Відповідно до пунктів 7 та 8 частини 6 статті 40 Закону, повідомлення про намір укласти договір під час застосування переговорної процедури закупівель повинно містити умову застосування переговорної процедури закупівлі відповідно до частини 2 статті 40 цього Закону та обґрунтування застосування переговорної процедури закупівлі з посиланням на експертні, нормативні, технічні та інші документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі.
Аналізом умов застосування переговорної процедури закупівель встановлено, що відповідно до пункту 13 форми повідомлення про намір укласти договір під час застосування переговорної процедури закупівель, затвердженої наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 22 березня 2016 року № 490 «Про затвердження форм документів у сфері публічних закупівель», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25 березня 2016 року за № 449/28579, переговорну процедуру закупівель проведено відповідно до пункту 1 частини 2 статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі» (в редакції чинній до 19.04.2020 року), а саме: «Закупівля творів мистецтва або закупівля, пов’язана із захистом прав інтелектуальної власності, або укладення договору про закупівлю з переможцем архітектурного чи мистецького конкурсу».
Проте, моніторингом установлено, що Замовником у пункті 14 «Обґрунтування застосування переговорної процедури закупівлі» повідомлення про намір укласти договір під час застосування переговорної процедури на підтвердження умов застосування переговорної процедури закупівель зазначено наступне: «UA-2020-01-20-000971-a, UA-2020-04-15-001623-c», чим не підтверджено наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі відповідно до частини 2 статті 40 Закону.
Замовник на запит Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області про надання пояснень, щодо відсутності посилань на експертні, нормативні, технічні та інші документи, що підтверджують наявність умов застосування процедури закупівлі у пункті 14 «Обґрунтування застосування переговорної процедури закупівлі» вказав, що «дана невідповідність виникла із-за помилкового оновлення баз даних на електронному майданчику, як наслідок Замовником обираючи п.1 ч.2 ст.40 Закону у новій редакції фактично обрано п.1 ч.2 ст.35 Закону у старій редакції. Замовником проведено переговорну процедуру закупівлі на підставі двічі відмінених відкритих торгів у зв’язку із недостатньою кількістю поданих пропозицій, в обгрунтуванні обраної процедури закупівлі зазначено ідентифікатори закупівель які не відбулись».
Згідно частини третьої статті 40 Закону Замовник (крім випадків, зазначених у пунктах 2, 4, 5 частини другої цієї статті) під час проведення переговорів вимагає від учасника (учасників) надати підтвердження про відсутність підстав для відмови йому (їм) в участі у процедурі закупівлі відповідно до частини першої статті 17 цього Закону.
На запит Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області про надання пояснення та копій документів, що підтверджують встановлення вимог до учасника переговорів та встановлення переліку документів, що підтверджують відповідність установленим вимогам, з наданням копії поданої пропозиції учасником, всупереч вимогам частини п’ятої статті 8 Закону протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення запиту пояснення та документів Замовник не надав.
Зважаючи на зазначене, Замовник не обґрунтував та документально не підтвердив наявності умов застосування переговорної процедури закупівлі, передбачених пунктом 1 частини другої статті 40 Закону.
Період усунення порушень:
09.07.2020 15:16 - 24.07.2020 00:00
Дата публікації висновку:
09.07.2020 15:16
Інформація про усунення порушення
Опис звіту:
На виконання висновку моніторингу нами розірвано Договір №25/05 , копія додаткової угоди №1 додається.
Дата публікації звіту:
16.07.2020 12:41
Підтвердження факту усунення порушення
Результат:
Усунуто
Результат по типу порушення:
- other: Так
- corruptionProcurementMethodType: Так
Опис:
порушення усунуто
Дата публікації:
16.07.2020 16:07
Запити/Пояснення
Номер:
e5d7eb1f64bc46c58b2ba8b2e20dd454
Назва:
Запит про надання пояснень
Дата опублікування:
24.06.2020 16:11
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
30.06.2020 00:00
Опис:
В межах проведення моніторингу закупівлі «Вершкове масло, ДК 021:2015: 15530000-2 - Вершкове масло», (інформацію про закупівлю опубліковано в інформаційно-телекомунікаційній системі закупівель Prozorro за номером ID: UA-2020-05-19-000123-b), та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон), виникла потреба в отриманні наступного пояснення.
Моніторингом встановлено, що Замовником у пункті 13 «Форми повідомлення про намір укласти договір під час застосування переговорної процедури» зазначено умову застосування переговорної процедури закупівлі відповідно до частини другої статті 40 Закону, а саме: «Закупівля творів мистецтва або закупівля, пов’язана із захистом прав інтелектуальної власності, або укладення договору про закупівлю з переможцем архітектурного чи мистецького конкурсу».
У зв’язку з чим, прошу пояснити чому при проведенні вищезазначеної переговорної процедури закупівлі у пункті 14 «Обґрунтування застосування переговорної процедури закупівлі» повідомлення про намір укласти договір під час застосування переговорної процедури відсутнє посилання на експертні, нормативні, технічні та інші документи, що підтверджують наявність умов застосування процедури закупівлі, як це передбачено формою повідомлення про намір укласти договір під час застосування переговорної процедури, затвердженої наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 22 березня 2016 року № 490 «Про затвердження форм документів у сфері публічних закупівель», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25 березня 2016 року за №449/28579.
Окрім цього прошу надати інформацію та документи (експертні, нормативні, технічні та інші), на підставі яких прийнято Замовником рішення щодо застосування переговорної процедури закупівлі.
Пояснення необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту. При цьому до пояснень може бути долучене їх документальне підтвердження.
Номер:
90bc638adcf34577b936f29c51f60c77
Назва:
Відповідь
Дата опублікування:
01.07.2020 11:47
Опис:
Дана невідповідність виникла із-за помилкового оновлення баз даних на електронному майданчику, як наслідок Замовником обираючи п.1 ч.2 ст.40 Закону у новій редакції фактично обрано п.1 ч.2 ст.35 Закону у старій редакції. Замовником проведено переговрну процедуру закупівлі на підставі двічі відмінених відкритих торгів у зв"язку із недостатнею кількістю поданих пропозицій, в обгрунтуванні обраної процедури закупівлі зазначено ідентифікатори закупівель які не відбулись.
Номер:
35ad38a5f2754bfbb01a4390f46084da
Назва:
Запит про надання пояснень документів
Дата опублікування:
03.07.2020 11:32
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
09.07.2020 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу закупівлі по предмету «Вершкове масло, ДК 021:2015: 15530000-2 - Вершкове масло», (інформацію про закупівлю опубліковано в інформаційно-телекомунікаційній системі закупівель Prozorro за номером ID: UA-2020-05-19-000123-b), та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» (зі змінами), постала потреба в отриманні пояснення та копій документів.
Поясніть, чи визначені Відділом з питань освіти Заліщицької райдержадміністрації (далі – Замовник) вимоги до учасника ФОП Рудик Ганна Степанівна та перелік документів, що підтверджують відповідність учасника переговорів встановленим вимогам.
Якщо, вимоги встановлювалися, то надайте документи (протоколи переговорів, листи, запрошення на переговори, тощо), що підтверджують встановлення Замовником вимог до учасника переговорів та встановлення переліку документів, що підтверджують відповідність установленим вимогам, з наданням копії поданої пропозиції (усіх сторінок) учасника ФОП Рудик Ганна Степанівна (в тому числі супровідного листа з відміткою Замовника про отримання), якому Замовник повідомив про намір укласти договір за результатами застосування вищевказаної переговорної процедури закупівель.
Пояснення з документальним підтвердженням необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту.